BASSEBASTIONI
Nina Turunen
Kanta-Häme
050 3652028
bassebastioni@yahoo.com

 

EMERICIUS
Lea Hämäläinen
Pietiläntie 3 as 7, 03100 Nummela
040 5220778
chartpolski@kolumbus.fi

 

FERNMARK
Taru Partinen & Ulla af Heurlin
Överbyntie 266, 02400 Kirkkonummi
040 7033888  (Taru) 050 5002919 (Ulla)
taru.partinen@gmail.com  ulla@fernmark.net

 

GELYDH
Päivi Härkönen & Kari Lehtomaa
Vitinpolku 3, 37500 Lempäälä
050 3839792 (Päivi) 040 8375560 (Kari)
pmharkonen@gmail.com   lehtomaa.kari@gmail.com

HIGHINTENSITY’S 
Jere Pitkänen
Vakintie 13, 32730 Sastamala
040 5038177
highintensitys@gmail.com

 

HOW WILFUL 
Lumi Suhonen
howwilful@msn.com

 

HURJAHURTAZ
Zaida Hämäläinen
044 5309323 

 

VUORELAN
Diana Lampinen
Anttilantie 696, 46230 Valkeala
0449744401 
diana.lampinen@gmail.com

 

UNCHARTED
Jussi & Katariina Sarin
Koivusuontie 364, 32300 Mellilä 
050 4344345 (Katariina) 045 878 2440 (Jussi)
katariina.sarin@gmail.com   jussi.sarin@gmail.com 

 

Kasvattajalistalle pääsee rodun kasvattaja, joka omaa kasvattajanimen ja on SUP ry:n jäsen. Jotta tiedot tulevat sivulle, tulee laittaa tiedot sähköpostilla jalostustoimikunta@puolanvinttikoirat.fi. Tietonsa ilmoittamalla kasvattaja hyväksyy tietojen näkyvän julkisesti tällä sivustolla. Kasvattaja voi milloin tahansa pyytää tietojensa poistamista.